ד"ר זיו פרייז

תחומי התמחות

Dr. Ziv Preis

זיו פרייז הוא שותף מייסד במשרד פרייז, בהרב ושות'. תחומי העיסוק העיקריים של זיו הם דיני חברות מקומיים ובינלאומיים, משפט מסחרי, קרנות השקעה פרטיות, קרנות הון סיכון, מימון פרויקטים ומיזוגים ורכישות. זיו יעץ בישראל ובארצות הברית לחברות פרטיות וציבוריות מהמובילות במשק הישראלי, למשקיעים מוסדיים ישראליים ולחברות בינלאומיות. זיו היה מעורב בכמה מהמיזוגים והרכישות המורכבים ביותר בישראל, בהם העסקה הציבורית השנייה בגודלה בישראל לשנת 2009.

זיו  דורג כאחד מעורכי הדין המומלצים בתחום החברות, מיזוגים ורכישות  על ידי מדריכי דירוג בינלאומיים יוקרתיים.  לפני הקמת משרד פרייז, בהרב ושות', היה זיו שותף במשרד הרצוג, פוקס נאמן, ולפני כן עורך-דין בעל וותק של שבע שנים במחלקת המיזוגים ורכישות של White & Case LLP בניו-יורק.

זיו הוא בוגר של בית הספר למשפטים בהרווארד (תואר דוקטור), אוניברסיטת תל אביב (LL.B, הראשון במחזור) ובית הספר לכלכלה של אוניברסיטת תל אביב (תואר ראשון ושני). זיו זכה במספר פרסים ומלגות, לרבות בפרס על-שם ג'ון אולין עבור המאמר הטוב ביותר על משפט וכלכלה בבית הספר למשפטים של הרווארד לשנת 2002; בפרס על שם אירווינג אוברמן למאמר הטוב ביותר על משפט וטכנולוגיה בבית הספר למשפטים של הרווארד לשנת 2002; מלגה מקרן ג'ון אולין; מלגת הצטיינות אקדמית מהפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב ומלגת הצטיינות מבית הספר לכלכלה של אוניברסיטת תל אביב.

זיו משמש גם כמרצה על מיזוגים ורכישות בפקולטה למשפטים באוניברסיטת תל אביב וכמרצה על משפט מסחרי בבית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב וכן שימש כמרצה לתואר ראשון על הקשר בין הגבלים עסקיים לבין קניין רוחני במסגרת בית הספר לכלכלה בהרווארד.

זיו מוסמך לעריכת דין בישראל ובניו יורק.